Par mums

Vēsture

Ideja par konditorejas uzņēmuma dibināšanu radusies Dzintaram kopā ar sievu Adeli, jo tolaik Līvānos, kāda saimniece mājās cepa torti no plaucētas mīklas ar svaigu kakao krēmu, ko vietējie dēvēja par «Dāmu pirkstiņiem». Sapratuši, ka šādus gardumus katru dienu nav iespējams iegādāties, nolēmuši, ka laiks rīkoties. Un tā 1994. gadā tika dibināts uzņēmums SIA «Daugulis & Partneri», un šo gadu laikā sortiments no šīs iecienītās kūkas ievērojami paplašinājies.

Attīstība

Veiksmīgi darbojoties mazumtirdzniecībā un nelielajā konditorejas cehā, nebija spējīgi apmierināt pieprasījumu, tad arī sapratuši, ka vietas ir par maz un jāmeklē citas ražošanas telpas. Un tā, 1997. gadā tika iegādāta vecās kiegeļu rūpnīcas administratīvā ēka, tā tika daļēji renovēta un uzsākta maizes ražošana. Šajās telpās rūpnīca strādā līdz pat šai dienai.

Paplašinot ražošanu un produktu klāstu, 2001.gadā tika atklāta maizes grauzdiņu ražotne, bet 2008. gadā durvis vēra jauna cepumu ražotne. Viens no pēdējo gadu firmas populārākajiem produktiem, viennozīmīgi, ir mafini. Uzsākot mafinu ražošanu nelielās telpās, ātri vien noskaidrojās, ka pieprasījums pārsniedz piedāvājmu. Pateicoties ES struktūrfondam tika uzsākta ēkas 3. stāva renovācija, kura tika pabeigta 2020. gadā.

Ilgstošas un veiksmīgas sadarbības rezultātā 2019. gadā radās Latvijas un Dānijas kopuzņēmums SIA ’’MAX BAKERY’’, kurš atrodas Daugavpilī. Tā ir moderna ražotne ar jaunām, mūsdienīgām iekārtām, kas ir tendēta uz produkcijas ražošanu Ziemeļeiropas tirgum.

Vērtības

Cilvēkam ļoti nozīmīga ir ģimene, tā arī ir mūsu uzņēmuma galvenā vērtība, tādēļ uzņēmumā, kopā ar tā dibinātājiem- vecākiem, strādā arī abi dēli.

Mūsdienās patērētājs kļūst aizvien prasīgāks, daudz vairāk uzmanības pievēršot produkcijas sastāvdaļām, tāpēc arī Līvānos esošā ceptuve cenšas piedāvāt klientiem produkciju ar iespējami maz konservantiem, neizmantojot ĢMO, un priekšroku dodot Latvijā ražotām izejvielām. Arī receptūras ir unikālas, jo pašu izstrādātas.

Pieejamība

Uzņēmuma produkciju iespējams iegādāties lielākajos tirdzniecības tīklos Latvijā un, protams, arī firmas veikalā «Monikas beķereja» Līvānos. Jaunums – mūsu preces var iegādāties arī internetā, mūsu mājas lapā www.daugulis.lv

Sējēja balva 2020

7. oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Rīgā, zemkopības ministrs Kaspars Gerhards un Valsts prezidents Egils Levits sveica Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2020” laureātus – lauksaimniekus, tostarp arī jaunos zemniekus, pārtikas ražotājus un mazpulcēnus.
Nominācija “Gada uzņēmums pārtikas ražošanā” – SIA “Daugulis & partneri”, Līvāni

 

Galerija